Почетна Тагови Cybunker

Таг: Cybunker

Погледнете како ќе изгледаат гаражите за камионетот Cybertruck на Илон Маск

0
Откако Илон Маск го претстави неговиот многу моќен камионет Cybertruck изгледа се отвори нова пазарна ниша. Дизајнерската агенција Lars Büro кога дознала дека каминетот...