Почетна Тагови Dandelion

Таг: Dandelion

Google претстави систем за ладење и греење кој ја користи енергијата...

0
Спиноф компанијата на Google, Dandelion, на годишната конференција на гигантот претстави систем за греење и ладење кој ја користи енергијата од почвата за да...