Почетна Тагови Dark-1

Таг: Dark-1

Гејмерите ширум светот ќе го спасуваат Скопје?

0
Македонското студио за развој на игри Dark-1, моментално работи на игра со наслов „Скопје“. Целта е да се долови безвременскиот дух на Скопје во...