Почетна Тагови Data

Таг: data

Податоците како вредност – МАСИТ ја најавува својата 16та годишна конференција.

0
МАСИТ ја најавува својата 16та конференција, која оваа година ја носи темата - DATA AS AN ASSET. Во рамки на конференциската програма докажани интернационални и...