Почетна Тагови Deep ThinQ

Таг: Deep ThinQ

LG најави телевизори со виртуелен асистент сокриен во далечинскиот управувач

0
LG претстави нова линија телевизори за 2018 година која се состои од нови и иновативни OLED и SUPER UHD модели. Новите телевизори ја користат...