Почетна Тагови DigitalCityWien

Таг: DigitalCityWien

Виена е на пат да стане дигитална престолнина на Европа

0
Покрај тоа што е во самиот врв меѓу градовите со најдобри услови за живот и најголем универзитетски кампус на германско говорно подрачје со повеќе...