Почетна Тагови Dior

Таг: Dior

Новиот парфем на Dior, Sauvage Eau de Parfum – мистериозен, моќен,...

0
После Eau de Toilette варијанта, оваа година Dior го претставува новото издание на парфемот Sauvage, Eau de Parfum. Моќната свежина на Sauvage е збогатена...