Почетна Тагови Doctonomy

Таг: Doctonomy

Шведска компанија ја направи првата кредитна картичка во светот која ја...

0
Оваа пролет шведската компанија за финансиска технологија Doconomy ја лансираше првата банкарска услуга во светот и првата кредитна картичка која менаџира со финансиите и...