6.5 C
Skopje
недела, декември 8, 2019
Почетна Тагови DopeKicks

Таг: DopeKicks

Ова се првите патики во светот направени од марихуана

Ова се DopeKicks, првите патики во светот направени од марихуана. Направени се од тип на канабис кој вообичаено расте на северната хемисфера и се...

НАЈПОПУЛАРНИ