14 C
Skopje
вторник, јули 14, 2020
Почетна Тагови E3 Cycle

Таг: E3 Cycle

Две македонски иновации прогласени за најиновативни во регионот

Викторија Бежовска и Нино Ристески се македонските иноватори кои во Патрас, Грција и во Драч, Албанија добија признание за најиновативни идеи во рамките на...

НАЈПОПУЛАРНИ