Почетна Тагови Echo

Таг: Echo

Amazon подготвува бесплатен стриминг сервис за музика

0
Една од многуте услуги кои Amazon им ги нуди на корисниците е музички стриминг сервис, но иако нема официјални информации за бројот на корисници...