Почетна Тагови „Essencia“

Таг: „Essencia“

Ова е најскапото вино во светот – едно шише чини 35.000...

0
Најскапото вино во светот во 2019 година не беше ни италијанско, ни француско, туку вино од Унгарија. Унгарската луксузна колекција Royal Tokaji „Essencia“ е...