2.9 C
Skopje
четврток, февруари 20, 2020
Почетна Тагови Gibbs Amphibians

Таг: Gibbs Amphibians

Biski е моторцикл и џет-ски во едно

Овој моторцикл дефинитивно изгледа чудно и старомодно во споредба со најновите електрични и „зелени“ верзии, но тоа не е обичен моторцикл. Станува збор за...

НАЈПОПУЛАРНИ