Почетна Тагови Google Play

Таг: Google Play

Google ги групира најдобрите апликации од Google Play во посебна категорија

0
Google претстави нова секција во својата „продавница“ за апликации за Android. Таа ќе ги содржи најдобрите апликации кои се избрани од тимот на компанијата,...