18 C
Skopje
вторник, јуни 2, 2020
Почетна Тагови Huawei Mate 20 Pro

Таг: Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro прогласен за најдобар паметен телефон на Светскиот...

Huawei на Светскиот мобилен конгрес во Барселона освои уште една вредна награда. Му беше оддадено признание на телефонот Huawei Mate 20 Pro за најдобар...

Иновативност рецензија за Huawei Mate 20 Pro: Љубов на прв поглед!

Неколку дена бескрајно уживање со Huawei Mate 20 Pro. Премногу иновациии за откривање во еден уред за кој, дефинитивно после ова тестирање, може да кажам...

НАЈПОПУЛАРНИ