Почетна Тагови ICAMES 2018

Таг: ICAMES 2018

Прва награда за ФЕИТ на натпреварот ICAMES во Истанбул

0
Петмина студенти од Факултетот за електротехника и информациски технологии освоија прво место на натпреварот ICAMES 2018 (International Cultural and Academic Meeting of Engineering Students),...