5.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови IPhone XR

Таг: iPhone XR

Кој е најпопуларниот и најпродаван телефон за 2019 година?

Кога минатата година Apple ги претстави iPhone XS, XS Max и XR, повеќето аналитичари сметаа дека токму најслабиот од телефоните, XR, ќе...

НАЈПОПУЛАРНИ