14 C
Skopje
вторник, март 2, 2021
Почетна Тагови IPhone12 mini

Таг: iPhone12 mini

Apple им плаќа на инфлуенсерите да ги промовираат телефоните на TikTok

За да ја поттикне продажбата на iPhone 12 mini, за кој велат дека е најмалиот 5G телефон во светот, Apple се сврте...

НАЈПОПУЛАРНИ