Почетна Тагови Isetta

Таг: Isetta

Microlino е микро електричен автомобил за двајца

0
Доколку сте го гледале филмот Family Matters од 90-тите години, можеби се сеќавате на микроавтомобилот Isetta со предна врата како врата на фрижидер. Isetta...