4.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови JD.com

Таг: JD.com

Google инвестира 550 милиони долари во кинескиот е-трговец JD.com

Google ќе инвестира повеќе од половина милијарда долари во кинеската компанија за е-трговија JD.com во рамките на стратегијата на компанија да ги шири малопродажните...

НАЈПОПУЛАРНИ