21 C
Skopje
вторник, септември 29, 2020
Почетна Тагови JLL

Таг: JLL

Ова се најиновативните градови во светот

Иновациите се најбитниот елемент за успех. Најголемите корпорации долго време таргетираат иновациски хабови богати со таленти, но битката за таленти сега го интензивира фокусот...

НАЈПОПУЛАРНИ