Почетна Тагови La Mer

Таг: La Mer

Ексклузивна промоција на козметиката La Mer

0
Вчера во просториите на парфимеријата Anabella во хотел Мериот се одржа настан на кој беа презентирани техниките за масажа и правилно нанесување на производите...