Почетна Тагови La Uno

Таг: La Uno

Белгиска телевизија употреби холограм за да направи интервју со фудбалерот Хазард

0
Белгиската телевизија La Uno покажа иновативен начин на интервјуирање така што употреби холограм за да го „донесе“ фудбалерот Еден Хазард во студиото. Откако Белгија...