Почетна Тагови Lazareth LMV 496

Таг: Lazareth LMV 496

Овој моторцикл се претвора во летачко возило

0
Lazareth LMV 496 е моторцикл кој за неколку секунди се трансформира од навидум обичен моторцикл во летачко возило. Шасијата на моторциклот е направена од...