Почетна Тагови Leica

Таг: Leica

Ништо не го сопира Huawei – претстави нова серија смартфони Mate...

0
Huawei денес ги претстави долго очекуваните нови уреди во серијата Mate - Mate 40. Како што истакна извршниот директор на Huawei, при претставувањето, Ричард...

Ноќно фотографирање со телефон – неколку совети од професионален фотограф!

0
Го прашавме меѓународниот амбасадор на Leica, Кристијан Доулинг, да ги сподели своите совети за ноќно фотографирање врз основа на неговото искуство со P30 Pro. Според...

Иновативност рецензија за Huawei Mate 20 Pro: Љубов на прв поглед!

0
Неколку дена бескрајно уживање со Huawei Mate 20 Pro. Премногу иновациии за откривање во еден уред за кој, дефинитивно после ова тестирање, може да кажам...