Почетна Тагови LOT Polish Airlines

Таг: LOT Polish Airlines

Од денес започнаа директните авио-летови од Варшава до Скопје

0
Со свечен пречек на патниците кои долетаа од Варшава, ТАВ Македонија попладнево го одбележа пристигнувањето на првиот директен лет од полската престолнина во Скопје,...

TAV и LOT Polish Airlines воведуваат нова линија Варшава – Скопје...

0
Почнувајќи од 1. јуни, LOT Polish Airlines ќе ја воведе првата директна авиолинија од Варшава до Скопје, објавуваат заедно ТАВ Македонија и LOT Polish...