Почетна Тагови Lotte Card

Таг: Lotte Card

На Зимските олимписки игри во Кореја ќе се плаќа со ракавици,...

0
Компанијата Visa разви ракавици, комеморативни значки и налепници за Зимските олипмиски игри во Кореја со NFC технологија, кои посетителите и спортистите ќе можат едноставно...