Почетна Тагови Luminar

Таг: Luminar

Ова е новиот најмладиот милијардер во светот

0
Можеби не ви е познато името Остин Расел, но сигурно ќе го запомните. Со само 25 години ова момче од Калифорнија стана најмладиот нов...