Почетна Тагови Mastercard® Wizz Air

Таг: Mastercard® Wizz Air

Со Mastercard® Wizz Air кредитна картичка од Комерцијална банка патувате и...

0
Во периодот кога се интензивираат патувањата до блиски и далечни дестинации, кога започнуваат уписите на универзитетите ширум светот, им се остваруваат соништата на возрасните...

Комерцијална банка претстави Mastercard Wizz Air кредитна картичка, прва кобрендирана картичка...

0
Комерцијална банка претстави нова Mastercard® Wizz Air кредитна картичка, која е првата и единствена кобрендирана картичка со авиокомпанија во Македонија, известуваат од банката. Новата картичка...