Почетна Тагови Metalac

Таг: Metalac

Српската фабрика за метални садови Metalac патентираше експрес лонец со дисплеј

0
Републичкиот завод за интелектуална сопственост објави пријава за нов патент на фабриката за садови Metalac од Горни Милановац. Името на изумот Експрес лонец со...