-1.4 C
Skopje
среда, јануари 22, 2020
Почетна Тагови Mi Store

Таг: Mi Store

Се отвори првата Mi Store продавница во Скопје и воедно единствена...

Вчера во ГТЦ Скопје, Mi Store Македонија свечено ги отвори вратите за ново купувачко искуство на производи со висок квалитет, совршени технолошки перформанси, уникатен...

Xiaomi ја отвори најголемата Mi Store продавница во Европа

Откако Xiaomi се појави на пазарот со таа компанија редовно се врзува еден епитет - го нарекуваат кинески Apple. Има повеќе причини за тоа...

Xiaomi ја отвора првата Mi Store во Хрватска

Преку официјалниот Facebook профил Mi Hrvatska најави дека ја отвора својата прва Mi Store во Хрватска. Засега не се најавени никакви дополнителни информации за...

НАЈПОПУЛАРНИ