8.7 C
Skopje
среда, октомври 21, 2020
Почетна Тагови Mi TV LUX Transparent Edition

Таг: Mi TV LUX Transparent Edition

ВИДЕО: Ова е првиот проѕирен телевизор во светот

Xiaomi деновиве слави 10 години постоење, па по тој повод претставија неколку славенички уреди. Најголемо внимание привлече првиот комерцијално достапен проѕирен телевизор...

НАЈПОПУЛАРНИ