Почетна Тагови Micro Mobility Systems

Таг: Micro Mobility Systems

Microlino е микро електричен автомобил за двајца

0
Доколку сте го гледале филмот Family Matters од 90-тите години, можеби се сеќавате на микроавтомобилот Isetta со предна врата како врата на фрижидер. Isetta...