Почетна Тагови Milk Limitless Shirt

Таг: Milk Limitless Shirt

Limitless Milk Shirt е првата маичка во светот направена од млеко

0
Секој ден индустријата за млеко фрла милиони литри млеко од различни причини. Еден стартап од Лос Анџелес го зема тоа млеко и го користи...