Почетна Тагови Mini Vision Urbanaut

Таг: Mini Vision Urbanaut

BMW претстави автономно возило чија внатрешност се претвора во дневна соба

0
BMW покажа како може да изгледа внатрешноста на автомобилите во иднина кога на дизајнерите им се дадат отворени раце и можност за размислување надвор...