Почетна Тагови My Li-Fi

Таг: My Li-Fi

Оваа необична светилка испраќа Интернет директно во вашиот лаптоп

0
Едно од технолошките чуда претставени на саемот CES во Лас Вегас е и интересната Li-Fi светилка која емитува Интернет директно до вашите уреди. Замислете...