13 C
Skopje
недела, септември 20, 2020
Почетна Тагови News

Таг: News

Цукерберг сака да користи вести од најпознатите светски медиуми на Facebook

Facebook за неколку месеци ќе добие нова категорија во мобилната апликација во која ќе се прикажуваат вести и новости од некои битни медиуми. Моментално...

НАЈПОПУЛАРНИ