Почетна Тагови Nextdoor

Таг: Nextdoor

NextDoor е нова социјална мрежа наменета за соседи

0
Необична алтернатива за глобалните социјални мрежи е се попопуларна во Америка и во некои држави од Европа, а судејќи според бројот на инвеститори, се...