Почетна Тагови Nike Adapt

Таг: Nike Adapt

ВИДЕО: Nike направи патики чии врвци се врзуваат со паметен телефон

0
Nike постојано прави футуристичка спортска облека и обувки, а најновиот нивен таков производ се патиките Nike Adapt, кои сами се врзуваат и се прилагодуваат...