Почетна Тагови OBSG BUZZ

Таг: OBSG BUZZ

Охридска банка Сосиете Женерал и Солвео заедно со младите креираа решенија...

0
Викендов се одржа OBSG BUZZ хакатонот организиран од Солвео и Охридска банка Сосиете Женерал, каде речиси 50 млади поделени во 9 тимови креираа решенија...