Почетна Тагови Ocean Soles

Таг: Ocean Soles

Од стари апостолки до вистинска уметност во Кенија

0
Организацијата Ocean Sole за заштита на животната средина ги претвора старите, фрлени апостолки по плажите во вистински уметнички дела. На плажата Кивају во Кенија...