Почетна Тагови Open Source

Таг: Open Source

Атрактивни учесници на петтиот InTech настан во чест на 20 години...

0
На 29 мај со почеток од 18 часот, во MKЦ Клуб ресторанот во Скопје ќе се одржи петтиот InTech meetup организиран од страна на...