Почетна Тагови OPPO X1 Rollable Concept

Таг: OPPO X1 Rollable Concept

Oppo го претстави првиот телефон во светот кој може да се...

0
Производителите постојано откриваат концепти и функционални прототипови и тоа го прават од различни причини. Тоа може да биде за да се пофалат, за да...