-1.4 C
Skopje
среда, јануари 22, 2020
Почетна Тагови Orville

Таг: Orville

Amazon тестира сосема нов начин на плаќање со вашите дланки

Медиумите пренесуваат дека Amazon ги користи своите вработени во Њујорк за да тестира сосема нов начин на плаќање, кој нема врска со кешот, картичките...

НАЈПОПУЛАРНИ