Почетна Тагови Oura

Таг: Oura

Паметен прстен кој постојано ја мери температурата предупредува на симптоми на...

0
Паметен прстен кој постојано ја мери температурата може да утврди дали кај вас ќе се развие КОВИД-19 дури и ако симптомите што ги имате...