13.7 C
Skopje
четврток, октомври 1, 2020
Почетна Тагови P Smart Z

Таг: P Smart Z

Huawei претстави телефон со скриена предна камера

Huawei го лансираше паметниот телефон P Smart Z со екран од раб до раб и поп ап камера. Со преместување на селфи камерата од...

НАЈПОПУЛАРНИ