Почетна Тагови PAL-V

Таг: PAL-V

АНАЛИЗА: Треба ли да се плашиме од иднината на автомобилите?

0
Додека ние уште се занимаваме со ЕУРО стандарди и купуваме возила кои работат на дизел или бензин, некои компании во светот веќе имаат готови...

Почнаа нарачките за првиот летачки автомобил во светот

0
Првиот летачки автомобил во светот кој можете да го купите уште сега беше претставен на Geneva International Motor Show во Швајцарија. Холандската компанија PAL-V...