Почетна Тагови Pampers

Таг: Pampers

Pampers направи паметни пелени за бебиња

0
Овој паметен сензор ве известува кога треба да му ги смените пелените на бебето. Сензорот е дел од конектираниот систем Lumi  на компанијата која...