Почетна Тагови Passat

Таг: Passat

Новиот Passat е „Најдобар бизнис автомобил за 2019 година“

0
Успешнo лансирање нa новиот Passat! Само неколку недели по претставувањето, новиот Passat ја освои наградата „Најдобар бизнис автомобил за 2019 година“. Новото издание на...