Почетна Тагови Perry Ellis

Таг: Perry Ellis

CES Лас Вегас: Словенечки стартап претстави паметен паричник кој не се...

0
Словенечката стартап компанија Chipolo, која својата доста успешна бизнис кариера ја започна благодарение на кампања на Kickstarter во 2013 година, во третата година од своето...